Przeskocz do treści

O firmie

Przesłanie działalności firmy zawiera się w zasłyszanym:

„Usiądź na brzegu Jutrzenki a wzejdzie dla Ciebie słońce”

oraz w słowach psalmu 115 „

"Nie nam Panie nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę”"

Materiał zawarty na stronie ma charakter informujący o działalności firmy od początku swego istnienia tj. roku 1993. Zaczęło się od wpisu w ewidencji podmiotów gospodarczych Miasta i Gminy Skawina, a od 7.09.2000 r. firma działa na terenie Miasta i Gminy Myślenice.

Od początku swego powstania głównym nurtem działalności firmy była szeroko pojęta rehabilitacja lecznicza obejmująca dzieci i młodzież, oraz osoby dorosłe. W latach 1993-2000 miejscem prowadzenia działalności rehabilitacyjnej były sale i basen pływacki w Szpitalu Rehabilitacyjnym w Radziszowie, a od roku 1998 do roku 2001 SP ZOZ w Kalwarii Zebrzydowskiej gdzie prowadziliśmy Poradnię Rehabilitacji Schorzeń Kręgosłupa. Zainicjowaliśmy powstanie Centrum Profilaktyczno - Rehabilitacyjnego, które działało na terenie Centrum Wodnego "AQUARIUS" w Myślenicach od 8.XII. 2001 r. do 30.09.2012. Od 1.01.2012 uruchomiliśmy Poradnię Rehabilitacyjną przy ulicy Mickiewicza 40 w Myślenicach z dumą nawiązując do tradycji budowniczego Myślenic p. Jana Hołuja w którego majątku rodzinnym wynajmujemy obiekt.

Od początku działalności postawiono na wysoką profesjonalność świadczonych usług, stąd widoczne ciągłe podnoszenie kwalifikacji i dążenie do współpracy z najlepszymi fizjoterapeutami, instytucjami edukacyjnymi oraz specjalistami medycyny.