Obozy ogłoszenia

Do wyjazdu na obóz pozostał tydzień, więc uprzejmie proszę wszystkich spóźnialskich o uzupełnienie kart kwalifikacyjnych i brakujących wpłat.

Zbiórka na wyjazd w dniu 23.06.2018 sobota godz. 5.15 na parkingu górnym przy Centrum Wodnym AQUARIUS w Myślenicach. Nie zapomnijcie o prowiancie na drogę.

Powrót w dniu 04.07 około godz. 23 - 24.00, bliższe informacje sms w zależności od przebiegu drogi. Wracamy po śniadaniu, każdy otrzyma suchy prowiant na drogę.

Koniecznie karty kwalifikacyjne należy dostarczyć przed obozem do dnia 30.05.2018. Spotkanie organizacyjne dla uczestników jadących po raz pierwszy proponuję w dwóch terminach 28.05. poniedziałek godz. 20.00, lub 30.05 środa godz. 20.00. Proszę o potwierdzenie sms na numer 601864302 obecności w którymś z wybranych terminów.

Przypominam o wyposażeniu wymienionym poniżej.

Karta kwalifikacyjna, proszę niech was nie zmyli nazwa pliku Dąbki2018, można ściągnąć pdf (pierwszy plik lub w drukować w doc, drugi plik)  karta kwalifik_zima2018

karta kwalifik_zima2018

Co zabrać i jak się spakować na obóz letni.

NIE ZAPOMNIJCIE:

LEGITYMACJI SZKOLENEJ, PODBITEJ I PODPISANEJ Z NUMEREM PESEL.

Poniżej kilka ważnych porad. Plecak lub walizka jako bagaż podstawowy o wymiarach 80x50x30 cm i wadze takiej, aby dziecko mogło samodzielnie swój bagaż unieść zapakujemy do luku bagażowego autokaru. Uwaga kierowca w biurach podróży ma prawo odmówić zapakowania nadmiernego bagażu. Bagaż podstawowy należy podpisać imieniem, nazwiskiem dziecka i numerem telefonu kontaktowego do rodziców. Bagaż podręczny, czyli mały plecak o wadze nie większej niż 5 kg zabieramy do kabiny.

Nie pakujcie niepotrzebnych rzeczy, starajcie się zmieścić wszystko w możliwie najmniejszym bagażu. Przejazd autokarem zajmie około 13 - 14 godz. z przerwami. Przyjedziemy do ośrodka na ciepłą kolację, ale należy dzieci zaopatrzyć w odpowiednią ilość wody do picia (nie wolno zabierać soków owocowych, należy ograniczyć ilość czekolady a do jedzenia spakować kanapki np. z serem żółtym, suchą wędliną, drożdżówki sprawdzone wcześniej). Dzieci, które mają problem z chorobą lokomocyjną należy zabezpieczyć w odpowiedni środek farmakologiczny sprawdzony wcześniej na 20 min przed jazdą. Do podręcznego bagażu spakuj picie (zdecydowanie najlepiej sprawdza się woda mineralna niegazowana lub małe opakowania napojów w kartoniku 0,25, nie wolno zabierać ze sobą dużych litrowych tzw. soków owocowych).

Konieczne leki, które na prośbę i zgodą  rodziców mamy podawać należy spakować osobno, podpisać dla kogo, opisać sposób podawania i przekazać odpowiedniemu wychowawcy przy autokarze.

Bielizna, strój kąpielowy, pidżama do spania, skarpety w tym 1 para cieplejszych, obuwie sport., klapki, wygodne buty na wędrówkę pieszą, koszula flanelowa i bluza – 2 szt., długie i krótkie spodnie – po 2 pary, ciepły sweter, ubiór do ćwiczeń ( dres, getry, podkoszulki), okrycie przeciwdeszczowe, kurtka z kapturem, nakrycie przeciwsłoneczne głowy, przybory do mycia, ręczniki – 2 szt., przybory do szycia, przybory do pisania, notatnik, latarka, krem ochronny z filtrem UV,

jeśli potrafisz grać na jakimś małym instrumencie muzycznym, lub masz ulubionego „pluszaka”, to możesz go z sobą zabrać,

*buty do wody lub buty do windsurfingu (dla surferów)

*drugi strój kąpielowy (dla surferów)

uśmiech, słońce i dobry nastrój.

 

WAŻNE DRUKI I INFORMACJE: w danych do przelewu proszę podać nazwę obozu np. Dąbki2018, nazwisko i imię uczestnika.

Nr konta 29859100070240051357380001

Mariusz Janusz, Rehabilitacja Promyk Jutrzenki,

Zawada 275, 32-445 Krzyszkowice

 Regulamin uczestnictwa w obozie rehabilitacyjnym "Po zdrowie i sprawność" kliknij tutaj